در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
معرفی Windows 11


Upgrade to the New Windows 11 OS | Microsoft
در زمانی که رایانه شخصی نقش اصلی تری در زندگی ما دارد ، ویندوز 11 طوری طراحی شده است که شما را به آنچه دوست دارید نزدیک کند.
ویندوز همیشه وجود داشته است تا مرحله ای برای نوآوری در جهان باشد. همچنین ویندوز مانند ستون فقرات در مشاغل جهانی بوده است.
وب در ویندوز متولد شد و رشد کرد. این مکانی است که بسیاری از ما اولین نامه الکترونیکی خود را نوشتیم ، اولین بازی رایانه ای خود را انجام دادیم و اولین خط کد خود را نوشتیم. ویندوز مکانی است که مردم برای ایجاد ، اتصال ، یادگیری و دستیابی به آن می روند - بستری که بیش از یک میلیارد نفر امروز به آن اعتماد دارند.
18 ماه گذشته تحول باورنکردنی در نحوه استفاده ما از رایانه های شخصی به وجود آمد. ما از جا دادن رایانه شخصی به زندگی خود به تلاش برای جای دادن تمام زندگی خود در کامپیوتر تبدیل شدیم. دستگاه های ما فقط جاهایی که برای جلسات ، کلاس ها و انجام کارها می رفتیم نبودند ، بلکه آنجا بود که ما می آمدیم با دوستان بازی کنیم ، بیش از حد نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنیم و ، شاید مهمترین ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. در طی این روند ، ما خودمان را در حال بازسازی شعارهای اداری ، پچ پچ های راهرو ، تمرینات ، اوقات خوش و جشن های تعطیلات - به صورت دیجیتالی دیدیم. چیزی که بسیار قدرتمند بود تغییر در رایانه شخصی بود که ما دیدیم و احساس کردیم - از چیزی عملی و کاربردی به شخصی و احساسی. همین امر باعث ایجاد انگیزه در هنگام ساخت نسل بعدی ویندوز شد. برای ساختن مکانی که احساس آشنایی کند ، جایی که می توانید به روشهای جدیدی ایجاد کنید ، یاد بگیرید ، بازی کنید.
11 New Windows 11 Features We Are Most Excited For | Digital Trends
 ویندوز 11برای توانمندسازی بهره وری و الهام بخشیدن به خلاقیت شما ، طراحی و تجربه کاربری را ساده کرده است. مدرن ، تازه ، تمیز و زیبا است. از دکمه شروع و نوار وظیفه جدید گرفته تا هر صدا ، فونت و نماد ، همه کارها عمداً انجام شده است تا شما را تحت کنترل درآورد و احساس آرامش و راحتی را به ارمغان بیاورد.  Start  در مرکز قرارگرفته و یافتن سریع موارد مورد نیاز  آسان تر شده است. Start از قدرت cloud و Microsoft 365 استفاده می کند تا پرونده های اخیر خود را به شما نشان دهد ، مهم نیست که در چه پلت فرم یا دستگاهی قبلاً آنها را مشاهده می کنید ، حتی اگر روی دستگاه Android یا iOS باشد.
Windows 11 release date: Microsoft unveils new operating system
ویندوز همیشه با ارائه انعطاف پذیری چند ویندوز و امکان ضربه محکم و ناگهانی برنامه ها در کنار یکدیگر ، همیشه به شما کمک کرده است تا مطابق خواسته های خود کار کنید. در ویندوز 11 جدید ، Snap Layout ها ، Snap Groups و Desktops را معرفی می کند تا روشی حتی بیشتر قدرتمند برای چند وظیفه ای ارائه دهد. اینها ویژگی های جدیدی هستند که برای کمک به شما در سازماندهی پنجره ها و بهینه سازی املاک و مستغلات روی صفحه شما طراحی شده اند تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید درست همانطور که می خواهید در چیدمانی که از نظر بصری تمیز است ، ببینید. همچنین می توانید برای هر قسمت از زندگی خود دسک تاپ جداگانه ایجاد کنید و آنها را به دلخواه خود تنظیم کنید - تصور کنید که یک دسکتاپ برای کار ، بازی یا مدرسه داشته باشید
Games on Windows 11 will look better and load faster thanks to Xbox tech
اگر اهل بازی باشید ، ویندوز 11 برای شما ساخته شده است. بازی همیشه برای ویندوز مهم است. امروز ، صدها میلیون نفر در سراسر جهان با ویندوز بازی می کنند و از طریق بازی با دوستان ارتباط برقرار می کنند. ویندوز 11 با باز کردن تمام پتانسیل سخت افزار سیستم شما ، جدیدترین فناوری بازی را برای شما مناسب می کند. مانند: DirectX 12 Ultimate ، که می تواند گرافیک نفس گیر و غوطه وری را با نرخ فریم بالا امکان پذیر کند. DirectStorage برای بارگذاری سریعتر و دنیای بازی با جزئیات بیشتر ؛ و خودکار HDR برای یک طیف گسترده تر ، واضح تر از رنگ برای یک تجربه بصری واقعا فریبنده. در تعهد مایکروسافت به سازگاری سخت افزاری هیچ تغییری ایجاد نشده است - ویندوز 11 از لوازم جانبی و لوازم جانبی رایانه های شخصی مورد علاقه شما پشتیبانی می کند. با Xbox Game Pass برای رایانه شخصی یا Ultimate ، گیمرها به بیش از 100 بازی رایانه ای با کیفیت بالا و بازی های جدیدی که همیشه اضافه می شوند ، دسترسی پیدا می کنند و حتی یافتن افراد برای بازی کردن بدون توجه به اینکه آنها در یک بازی بازی می کنند ، باز هم به همین راحتی است.