در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • آیا WiFi رایگان امن است؟
آیا WiFi رایگان امن است؟

 WiFi عمومی رایگان که در کافی شاپ ها ، رستوران ها ، هتل ها ، فرودگاه ها و غیره می یابید به ندرت ایمن است و هکرها می توانند به راحتی اطلاعات دیجیتالی شما را به اینترنت ارسال کنید - از جمله جزئیات کارت اعتباری ، داده های کسب و کار ، ایمیل ها ، پیام ها و موارد دیگر . Instant Guard از قدرت روتر ASUS شما * برای افزودن امنیت سخت به هر اتصالات WiFi عمومی که استفاده می کنید استفاده می کند.
Free Wifi Png - Logo Free Wifi Png PNG Image | Transparent PNG Free  Download on SeekPNG
VPN رایگان با نصب آسان با یک کلیک
روترهای ASUS با گارد فوری از فناوری شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای ایجاد یک تونل امن داده از طریق اتصال WiFi عمومی استفاده می کنند. پیکربندی VPN های سنتی ممکن است پیچیده باشد ، اما تنظیمات کاربر پسند Instant Guard تنها با یک کلیک انجام می شود. شما به هیچگونه دانش فنی نیازی ندارید ، و همه اینها رایگان است - هیچ ثبت نام و اشتراک وجود ندارد!
عکس مربوط به مودم وای فای (wifi)
داده های رمزگذاری شده برای حفظ حریم خصوصی
Instant Guard یک اتصال رمزگذاری شده ایمن بین دستگاه شما ، نقطه اتصال عمومی و روتر ASUS شما ایجاد می کند.  شکستن این امنیت برای هکرها بسیار سخت است.
وب سایتهای مخرب مبدل را مسدود کنید
با محبوبیت گسترده سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، آسان است که به طور تصادفی یک لینک وب مشکوک را باز کنید. وب سایت های مخرب می توانند درست مانند وب سایت های قانونی به نظر برسند ، اما Instant Guard از ویژگی AiProtection تعبیه شده در روتر ASUS شما برای کمک به فیلتر کردن این موارد استفاده می کند ، حتی قبل از کلیک بر روی آن از بروز عفونت جلوگیری می کند.
Instant-Guard | ASUS Global
از روتر خود به عنوان سرور VPN استفاده کنید
Instant Guard سرور VPN خصوصی شما را روی روتر خود اجرا می کند. وقتی از تونل VPN استفاده می کنید ، تمام داده های شما از سرور عبور می کند. به همین دلیل استفاده از سرویس VPN شخص ثالث می تواند خطرناک باشد. با استفاده از Instant Guard ، شما کاملاً بر سرور خود مسلط هستید و آن را به ایمن ترین راه حل ممکن تبدیل می کنید.